سئو و بهبود رتبه سایت

باتوجه به رقابت میان کسب و کارها در دنیای امروز می بایست با دقت و سرعت بیشتری در زمینه های مختلفی از جمله گسترش وب سایت اقدام نمود. افزایش ورود مخاطبین هدف یکی از دغدغه هایی است که بیشتر کسب و کارها با آن رو به رو هستند که بهترین و کارآمد ترین روش آن استفاده از سئو می باشد. سئو را به عنوان مجموعه فعالیت های موجود در راستای افزایش رتبه سایت در بستر گوگل به منظور افزایش ترافیک مخاطبان ورودی دانست.

هزینه و سرمایه گذاری در سئو

سئو را می توان به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست چرا که کسی نمیتواند توقع داشته باشد وب سایت مدنظرش در ابتدای راه در جایگاه بالایی در گوگل قرار داشته باشد. از این رو می بایست با برنامه ریزی بلند مدت پا به این عرصه گذاشت تا از ابتدای راه بدانیم در  هر زمان برای دست یابی به اهداف کوتاه، میان و بلند مدت سئو نیاز به انجام چه اقداماتی می باشد.

بهبود مستمر

تیم با تجربه و مجرب آژانس خلاقیت و نوآوری ویرا با دانش و تخصص کافی در زمینه افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو بستری مناسب برای کسب و کار شما فراهم می‌کند. تیم سئو ویرا در صدد آن است که در یک روند ادامه دار منطقی همواره در جهت ارتقای رتبه و بهبود سئوی سایت تلاش و برنامه ریزی نماید.

تدوین تقویم محتوایی

پس از اقدامات ابتدایی و اساسی نیاز است تا تقویمی متناسب با توقعات ایجاد شده تدوین شود. این تقویم به طور کامل برنامه های اجرایی نظیر، کلمات کلیدی، تاریخ به اشتراک گذاری محتوا، اقدامات لازم برای افزایش ترافیک به سایت، ساخت و یا اصلاح استراکچر سایت و … را در بر می گیرد. با داشتن این تقویم می توان با اطمینان خاطر به ادامه راه پرداخت، چرا که به با این تقویم محتوایی کارفرما و پیمانکار به خوبی می دانند در هر جایگاهی می بایست چه مسئله ای را پیگیری کنند و با گذشت چه مقدار زمان به اهداف مد نظرشان برسند.

تعیین استراتژی

پس از شناخت کامل صنعت مد نظر می توانیم به مرحله بعدی گام برداریم. تعیین استراتژی را می توانیم از جمله گام های مهم و موثر در زمینه سئو دانست؛ چرا که با انجام درست این مرحله می توانیم با خیالی راحت چشم اندازهای کوتاه، میان و بلند مدت را تعریف کرده تا مراحل و اقدامات اجرایی را به نحوی تعیین نماییم که بالاترین میزان بهره وری را شاهد باشیم. برای تعیین استراتژی می بایست به المان های متعددی نظیر، صنعت مربوطه، رفتار مخاطبان، سختی کلمات، تعداد رقبا و … توجه داشت.

آنالیز صنعت

اساسی ترین و ابتدایی ترین گام در زمینه سئو، شناخت درست و اساسی از صنعت مورد نظر است. زمانی که اقدامات لازم برای سئو یک وب سایت شروع می شود، بسیار مهم است تا صنعت مد نظر را به خوبی بشناسیم. این شناخت کمک زیادی می کند تا بهترین تصمیم گیری را نسبت به نوع رفتار مخاطبین داشته باشیم. زمانی که این آنالیز به خوبی انجام گیرد می توانیم با خیالی آسوده به ادامه مراحل بپردازیم.

چگونه صفحه اول گوگل باشیم؟!

این سوالی است که ذهن اکثر صاحبان کسب و کار را درگیر خود کرده است.

طبیعتا برای دستیابی به این مهم نیاز به برنامه ریزی مدون می باشد تا تمامی کارهای لازم در زمان های مناسب به بهترین نحوه انجام شوند. ازین رو می توان اذعان داشت فرمولی واحد برای این موضوع وجود ندارد و می بایست در ابتدای راه بررسی های تخصصی در این زمینه صورت پذیرد.

بررسی های مطرح شده در زمینه هایی نظیر بررسی مخاطبین صنعت، سطح رقابت در صنعت مد نظر، درجه سختی کلمات و … انجام خواهند پذیرفت تا بتوان با بالاترین بازدهی تقویمی مدون ندوین شود.

با پیش برد این تقویم، تیم اجرایی و کارفرما می دانند چه مسائلی را به چه نحوی پیاده سازی کنند تا به اهداف کوتاه، میان و بلند مدت دست یابند.  

مهم ترین فاکتور های رتبه بندی سایت از نظر گوگل

۱. طول عمر دامنه

۲. استفاده از کلمات کلیدی در دامنه

۳. اولین کلمه کلیدی در دامنه

۴. مدت زمان ثبت دامنه

۵. استفاده از کلمه کلیدی در متن

سئو سایت من چقدر طول می کشه؟

این سوالی است که بسیاری از صاحبان کسب و کار در ابتدای مسیر سئو سایتشان از ما می پرسند.
برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است در ابتدا بررسی های لازم در زمینه های لازم نظیر، صنعت کسب و کار، سطح رقابت در بازار صنعت، پرسوناهای کسب و کار، سختی کلمات مد نظر و … انجام شود.
پس از دستیابی به اطلاعات مدنظر تقویم اجرایی و محتوایی برای بحث سئو تدوین خواهد شد تا در هر بازه زمانی کارها متناسب با آن تقویم پیش برده شود.

جدول تعرفه خدمات سئو

پکیج یاقوت
1/950/000
تومان

پیش پرداخت 50%

الباقی بعد از ارائه گزارش ماهانه

مشاوره رایگان
ارائه استراتژی در راستای بهینه سازی سایت
ارائه تقویم محتوایی
۷ مقاله ۸۰۰ کلمه ای
۱ مقاله ۲۰۰۰ کلمه ای
جاسوسی بک لینک رقبا
تحقیق کلمات کلیدی
ارائه گزارش ماهانه
ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول
ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس
بک لینک سازی داخلی
۴ کلمه کلیدی سطح ۲
۴ کلمه کلیدی سطح 1
ارائه گزارش هفتگی
آنالیز با ابزار های قدرتمند آنالیز وب
لینک سازی در وب سایت های معتبر
پکیج زمرد
2/800/000
تومان

پیش پرداخت 50%

الباقی بعد از ارائه گزارش ماهانه

مشاوره رایگان
ارائه استراتژی در راستای بهینه سازی سایت
ارائه تقویم محتوایی
12 مقاله 10۰۰ کلمه ای
۱ مقاله ۲۰۰۰ کلمه ای
جاسوسی بک لینک رقبا
تحقیق کلمات کلیدی
ارائه گزارش ماهانه
ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول
ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس
بک لینک سازی داخلی
۴ کلمه کلیدی سطح ۲
۴ کلمه کلیدی سطح 1
ارائه گزارش هفتگی
آنالیز با ابزار های قدرتمند آنالیز وب
لینک سازی در وب سایت های معتبر

چه سوالی فکرتونو درگیر کرده ؟

سئو -SEO- چیست؟

سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization می باشد. این عبارت بدین معنی است که سایت خود را تا حد امکان برای موتورهای جست و جو بهینه کنیم تا به راحت ترین روش بتوانند اطلاعات مفید و مد نظرمان را به مخاطبانمان نشان دهند. در نظر داشته باشید که این اتفاق زمانی میسر می شود که شما تمام جوانب را در کنار هم بهینه کرده باشید. چرا که مهم ترین اصل در امر سئو راحتی مخاطب در بدست آوردن اطلاعات از وب سایت شما می باشد.

استراتژی سئو به چه صورتی می باشد؟

برای پاسخ به این سوال می بایست اذعان داشت، هیچ گاه نمیتوانیم نسخه ای یکسان برای استراتژی سئو تمام وب سایت ها بپیچیم. از آن جایی که نوع خدمات سایت ها متفاوت می باشند، بهتر است که با بررسی های دقیق و تخصصی این استراتژی ها استخراج شوند. برای مثال استراتژی سئو برای سایت هایی نظیر فروشگاه های آنلاین با استراتژی سئو برای سایت های خبری کاملا متفاوت می باشند و نیاز به بررسی دقیق در زمینه های مختلف می باشند.

قیمت و تعرفه سئو به چه صورتی محاسبه می شود؟

قیمت و تعرفه سئو متناسب با خدماتی است که برای سایت ارئه می شود. طبیعتا سایتی که نیاز به زمان و انرژی بیشتری می باشد، وجه بیشتری را دریافت می کند. با تمام این اوصاف شرکت ویرا تمام تلاش خود را در امر شفاش سازی به کار گرفته است تا با ارائه پکیج هایی مناسب با نیاز شما، بهترین خدمات را با منصفانه ترین قیمت ها ارائه کنند.

کدام خدمات برای سایت من مناسبتر می باشد؟

طبیعتا این که بخواهیم بدون بررسی به شما خدماتی را معرفی کنیم، کاری بیهودی و نادرست می باشد. همانطور که می دانید هر وب سایتی نیامند به خدمات خاصی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ می باشد و بدون بررسی های تخصصی و فنی در این امر نمی توان پیشنهادات مطلوبی را ارائه کرد. آژانس خلاقیت و نوآوری ویرا با گردهم‌آوری تعداد زیادی وب سایت و بررسی نیاز های هریک به جمع بندی اجمالی در این زمینه رسیده است و خدماتی را در قالب پکیج های تخصصی برای شما ارائه کرده است.

تا چه اندازه می توان به شرکت ویرا در این امر اطمینان کرد؟

مهم ترین نقطه قوت شرکت خلاقیت و نوآوری ویرا استفاده از متخصصانی مجرب در زمینه سئو می باشد که به لطف این همکاری توانسته است تا امروز به تعداد زیادی از وب سایت هافعال در بستر گوگل در زمینه های متفاوت یاری رساند و جایگاهی خوب را برای این دسته از مشتریان به ارمغان آورد.

مدت زمان رسیدن به جایگاه مطلوب چقدر است؟

زمانی که شما برای سئو وب سایت خود، چه به صورت شخصی و چه به صورت همکاری با شخص یا مجموعه متخصص، اقدامات لازم را شروع می کنید، نیاز است تا به تمام جوانب کار اشراف کامل داشته باشید. یکی از این مسائل، مدت زمان لازم برای رسیدن به جایگاهی مطلوب است که یقینا نیازمند چندین پارامتر متفاوت نظیر، دایره خدمات شما، تعداد رقبا، درجه سختی کلمات مدنظر و… می باشد.

انواع خدمات داخل سئو شامل چه مباحثی می شوند؟

مراحل سئو آن پیج

 • بهینه سازی کدهای از قبل نوشته شده در سایت
 • بهینه سازی متن ها، تصاویر و ویدئو های داخل صفحات اصلی و فرعی سایت
 • بهینه سازی تگ ها و اسکریپت های سایت
 • درست کردن ساختار وب سایت
 • ساختار بندی درست صفحات وب سایت

مراحل سئو آف پیج:

 • ساختاربندی درست و اصولی بک لینک های خارجی و داخلی

مراحل سئو محتوایی:

 • تدوین پرسوناهای مخاطبین
 • استخراج کلمات کلیدی مرتبط با صنعت
 • تدوین تقویم اجرایی
 • ساخت دسته بندی های مناسب
 • ساختاربندی مناسب صفحات وبلاگ
 • نگارش و اشتراک محتوای متنی، بصری و شنیداری در مقالات

 

مجله ویرا