طراحی اقساطی وب سایت:

داشتن یک کسب و کار اینترنتی رویا نیست 

هدف آژانس خلاقیت و نوآوری ویرا از طرح ویژه ی طراحی سایت اقساطی کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچکی است که با هر بودجه ای وارد بازار کار شده‌اند و نمی‌توانند در دنیای رو به رشد دیجیتال با رقبای خود رقابت پایاپای داشته و درآمد ایده آل کسب کنند.

ویژگی سایت های طراحی شده در طراحی سایت اقساطی آژانس ویرا

طراحی اختصاصی UI

هر طراحی و هر ایده ای که بخواهید قابل اجراست ملاک ظاهر سایت را شما مشخص می کنید و البته تیم ما نیز در طول پروژه پیشنهادات مختلفی برای زیبا سازی بیشتر سایت شما و سازگار کردن آن با اصول دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه می دهند که در نهایت فردی که گرافیک سایت را مشخص می کند تنها شما هستید.

 

ویدیو آموزشی اختصاصی

درست است که پنل مدیریت وردپرس بسیار پیشرفته و کامل است اما کار با آن بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود همچنین در پایان ساخت سایتتان به صورت کامل و ۱۰۰ درصد آن را به شما آموزش می دهیم تا از کار کردن با آن لذت ببرید.

بهینه سازی سرعت وب سایت

این تضمین را می دهیم که سرعت سایت های طراحی شده بسیار مناسب باشد ، از آنجایی که یکی از موارد مهم برای تعیین کیفیت یک سایت سرعت آن است به همین خاطر برای ما اهمیت ویژه ای دارد  و با نصب پلاگین ها و ماژول های کمتر و ایجاد تغیراتی در ساختار وب سایت در تلاشیم که سرعت سایت شمارا بهبود بخشیم. 

سپر امنیتی وب سایت

ما به عنوان طراح سایت شما باید هم از سایت و هم از اطلاعات آن حفاظت کنیم به همین خاطر تمامی موارد ضروری مثل گذاشتن سپر امنیتی و بک آپ های متوالی و الگوریتم های مختلف بر سایت شما اجرا می شود تا همیشه خیالتان راحت باشد.

seo on page

یکی از بهترین ویژگی های طراحی سایت اقساطی وب ترا قابلیت سئو مناسب آن است زیرا در وب ترا تمرکز ما بر طراحی سایت وردپرس می باشد و  وردپرس بهترین سیستم برای سئو سایت است به همین خاطر شما تنها با رعایت کردن یک سری اصول و استاندارد ها می توانید ترافیک خوبی را بر سایتتان تجربه کنید.

 

کاملا رسپانسیو و واکنش گرا

وب سایت شما در تمامی رزولیشن ها و در هر دستگاهی به خوبی نمایش داده می شود و کار با آن لذت بخش خواهد بود یکی از مهم ترین فاکتور های رتبه بندی سایت ها از نطر گوگل معیار ریسپانسیو بودن درست سایت است که برای تیم ما بسیار اهمیت دارد.

چه سوالی ذهنتون رو درگیر کرده 

سوال چرا طراحی سایت اقساطی آژانس ویرا را انتخاب کنم؟

صد درصد شما با طیف گسترده ای از شرکت ها با قیمت های بالا و پایین و خدمات مختلف مواجه شده اید اما می خواهیم برایتان بگوییم که چرا آژانس دیجیتال مارکتینگ ویرا بهترین گزینه برای طراحی سایت و یا فروشگاه اینترنتی شماست.

مقدار هزینه طراحی سایت اقساطی با پلن های عادی چقدر متفاوت است؟

هزینه کل طراحی سایت اقساطی در مقایسه با پلن های عادی و پرداخت  در دو قسط تفاوت چندانی ندارد.

کیفیت طراحی سایت اقساطی چه تفاوتی با پلن نرمال دارد؟

وب سایت هایی که به صورت اقساطی توسط آژانس خلاقیت و نوآوری ویرا طراحی شده هیچ تفاوتی با پلن  های نرمال طراحی سایت ما ندارد و همان کیفیت و شرایط ذکر شده در متن قرار در پایان کار تحویل کارفرما می گردد.

اگر هنوز سوالی دارید می تونید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره طراحی سایت اقساطی داشته باشید.

تکمیل درخواست طراحی سایت اقساطی

تعرفه طراحی سایت اقساطی

پکیج اختصاصی
7/900/000
تومان

پیش پرداخت 50%
الباقی بعد از تحویل پروژه

مشاوره رایگان
دامنه .ir
هاست 1 گیگ 1 ساله
طراحی قالب گرافیکی اختصاصی
کاملا رسپانسیو و واکنش گرا
ایجاد 4 صفحه اصلی
بهینه سازی سرعت سایت مطابق آخرین الگوریتم ها
ارسال ویدیو آموزشی ادمین
مشاهده همه موارد
پکیج اختصاصی
3/400/000
تومان

پیش پرداخت 50%
الباقی بعد از تحویل پروژه

مشاوره رایگان
دامنه .ir
هاست 1 گیگ 1 ساله
طراحی قالب گرافیکی اختصاصی
کاملا رسپانسیو و واکنش گرا
ایجاد 4 صفحه اصلی
بهینه سازی سرعت سایت مطابق آخرین الگوریتم های گوگل
ارسال ویدیو آموزشی ادمین
مشاهده همه موارد