تماس با ما

اعتماد شما سرمایه ماست

logo-samandehi

ما میدونیم چی لازم داری...

طراحی سایت

طراحی تخصصی وبسایت

تیم طراحی وبسایت ویرا با سابقه کار بروی ایکس پروژه در انواع و اقسام زمینه های فروشگاهی و خدمات محور بر انواع قالب ها و افزونه های وردپرسی مسلط بوده و در کوتاه ترین زمان و بهینه ترین حالت ممکن از نظر کارایی درست و بدون باگ و اشکال در کنار زیبایی بصری اقدام به طراحی سایت می­نماید.

سئو

سئو و بهبود رتبه وب سایت

سایت بدون سئو مثل آدمیست که ته چاه افتاده و هر چه فریاد میزند کسی صدایش را نمی‌شنود! اگر سایت شما پس از گذشت چندین ماه‌ هنوز بازدید و ورودی ناچیزی از گوگل دارد، آن را رها نکنید! اگر در سئو ضعف دارید و برنامه و دانش کافی در علوم مرتبط با سئو را ندارید، نباید نگران باشید. ما در خدمت شماییم.

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغ باید به دست صاحبش برسه

تیم تبلیغات و کارشناسان بازاریابی دیجیتال با سابقه اجرای پروژه های موفق تبلیغاتی در بیزینس های فروشگاهی و خدمات محور، شناخت خوبی نسبت به کسب و کارها و مخاطب هدف آنها دارد. این تیم خلاق و جوان در طول مسیر موفقیت تا پایان مشاور و همراه شماست.

اینستاگرام مارکتینگ

در چه حد کسب و کارتان را میشناسید؟

تا به امروز به این فکر کرده اید تا چه اندازه و در چه حد از کسب و کار خود شناخت دارید؟؟؟ قطعا شناختی که شما از کسب و کار خود دارید را می توان شرط کافی برای حضور در دنیای دیجیتال دانست ولی شرط لازم و ابتدایی آن که مربوط به تلفیق تجربه با تخصص است چطور؟؟؟  آیا به اندازه لازم به تمام مباحث در صنعت خودتان برای حضور در دنیای دیجیتال مسلط هستید؟؟؟

آخرین جایی ک میخوای بری

انتخاب آخرتو اول بکن

اگه هنوز نمیدونی از کجا شروع کنی کافیه شمارتو برامون بذاری تا باهات تماس بگیریم

در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با عضویت در خبرنامه ویرا از جدیدترین تخفیف های ما با خبر شوید.

لطفا صبر کنید

ممنون که به ما اعتماد دارید. ما ایمیلتون رو دریافت کردیم

تماس با ما

© تمامی حقوق برای نوآوران سیستم ویرا محفوظ است.